Суспiльство

На Кіровоградщині грабіжники-невдахи підірвали банкомат

Співробітники міліції 28 листопада почали розслідувати вибух банкомату в Знам'янці Кіровоградської області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськвідділу міліції.

«Ймовірно, грабіжники намагалися забрати гроші з банкомату, але їм це не вдалося», - сказано у повідомленні.

За даними відомства, близько 3:40 в міліцію надійшло повідомлення про те, що в приміщенні міського палацу культури на вул. Жовтневої революції, у фасаді якого встановлений банкомат, спрацювала сигналізація, передають «Українські новини».

Оперативна група, яка виїхала на місце, виявила, що банкомат і вікна 3 поверхів будівлі, де розташовується відділ культури і бібліотека № 3, постраждали від вибуху.

Постраждалих немає.

Міліція розслідує вибух за статтею «умисне пошкодження майна» Кримінального кодексу.

Особи підозрюваних поки не встановлені.