Республіка Корея збільшить обсяг інвестицій в аграрний сектор України. Про це 28 листопада йшлося на зустрічі делегації Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з першим заступником міністра Іваном Бісюком з делегацією Республіки Корея, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Під час зустрічі були розглянуті питання двостороннього співробітництва в аграрному секторі і підписано Меморандум про співпрацю у сфері сільського господарства між Республікою Корея та Україна.

Відкриваючи зустріч, Бісюк зазначив, що економічні та політичні відносини між Україною і Республікою Корея є надзвичайно важливими напрямами зовнішньої політики України в Азіатському регіоні.

«Підтвердженням цього є той факт, що за 9 місяців цього року двосторонній товарообіг сільськогосподарської продукції склав більше 215 мільйонів доларів і зріс у 5 разів у порівнянні з минулим роком. З експортованих цього року Україною 5,5 мільйонів тонн пшениці майже 1 мільйон тонн було відправлено до Кореї. Це значний об'єм», - зазначив Бісюк.

Також він додав, що Україна зацікавлена ​​у вивченні досвіду Кореї щодо реалізації інвестиційних проектів в аграрній сфері та розвитку сільських територій.

У свою чергу, міністр продовольства, сільського, лісового і рибного господарства Республіки Корея Су Кю Йонг підтвердив важливість експорту української аграрної продукції, в тому числі пшениці, в Корею і зазначив, що підписання Меморандуму про співпрацю у сфері сільського господарства між країнами дозволить збільшити товарообіг аграрної продукції та поглибити співпрацю в різних галузях сільського господарства України і Республіки Корея.

«Україна є стабільним партнером з постачання сільськогосподарської продукції. І сьогодні представники нашого аграрного бізнесу вже готові інвестувати в сільське господарство України. Тому дуже цікавить співпраця з вами. Сьогодні ми плануємо підписання Меморандуму, який допоможе поглибити співпрацю між Республікою Корея та Україною в аграрній сфері», - зазначив Су Кю Йонг.

Сторони погодилися, що потенціал двосторонньої співпраці дозволяє розглядати збільшення обсягів експорту української сільськогосподарської продукції. А підписання Меморандуму про співпрацю у сферах сільського, лісового і рибного господарства дасть новий поштовх у розвитку відносин саме в цих областях.


Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

337