Суспiльство

Колесніков: З 1 грудня туалети на залізничних вокзалах будуть безкоштовними

Вже через два дні на залізничних вокзалах України не повинно бути жодного платного туалету. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу після засідання Кабміну заявив віце-прем'єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«З 1 грудня не буде жодного платного туалету на вокзалах України», - сказав він і додав, що брати гроші за такі послуги на вокзалах - це нонсенс.

Крім того, Колесніков повідомив, що всі співробітники платних туалетів будуть зараховані у штат вокзалів, а рівень сервісу не погіршиться.