МЗС знову закликав українців утриматися від поїздок в сектор Газа, оскільки там погіршилася санітарно-епідеміологічна ситуація. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.
«МЗС рекомендує громадянам України утриматися на даному етапі від поїздок у сектор Газа у зв'язку з ситуацією з безпекою та ускладненням санітарно-епідеміологічного стану в цьому районі», - йдеться у повідомленні, передає «Ukranews».
За даними МЗС, у секторі Газа під час бойових дій була зруйнована система водопостачання та інша інфраструктура.
Як раніше повідомляв ForUm, 21 листопада набуло чинності перемир'я між Ізраїлем і палестинськими угрупованнями сектора Газа, узгоджене при американсько-єгипетському посередництві. Воно базується на принципі «затишшя в обмін на затишшя».
