Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко після того як була ознайомлена із запрошенням прибути 23 листопада на засідання Київського районного суду Харкова у справі ЄЕСУ, написала чергову заяву про відмову прибути в суд. Про це повідомляє прес-служба Пенітенціарної служби України.
«Засуджена зазначила, що зараз вона приймає реабілітаційні процедури у стаціонарному медичному закладі, у зв'язку з чим відмовляється від участі в судовому засіданні», - йдеться у повідомленні.
Керівництво Качанівської виправної колонії поінформувало Київський районний суд м. Харкова про заяву Тимошенко.
У Пенітенціарній службі також повідомили, що 21 листопада Тимошенко, як виняток, поспілкувалася протягом години за допомогою мобільного телефону з двома особами.
Нагадаємо, 19 вересня Господарський суд Києва задовольнив позов Міноборони Росії у справі щодо боргу ЄЕСУ. Суд зобов’язав Кабмін повернути Міноборони РФ 3,1 млрд грн.
Нагадаємо, Тимошенко очолювала корпорацію ЄЕСУ, яка займалася імпортом природного газу, з 1995 по 1997 роки.
Екс-прем'єру висунули звинувачення в організації приховування валютної виручки, організації неодноразового ухилення від сплати податків на загальну суму понад 16 млн гривень, розкрадання та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн гривень ПДВ, службового підроблення та замаху на розтрату 405,5 млн доларів коштів державного бюджету.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом