Прем'єр-міністри України і Росії Микола Азаров і Дмитро Медведєв обговорили «газове питання» і введення утилізаційного збору на автомобілі. Про це журналістам повідомив учора співробітник прес-служби уряду РФ за підсумками переговорів у вузькому складі.
Як зазначив співробітник прес-служби, ці питання зараз продовжують обговорюватися на переговорах у розширеному складі, повідомляє «УНІАН».
З української сторони, крім прем'єра, у переговорах брав участь міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко, голова правління НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін, посол України у РФ Володимир Єльченко та інші.
З російського боку, крім Медведєва, міністр промисловості та торгівлі РФ Денис Мансуров, голова правління ВАТ «Газпром» Олексій Міллер та інші.
Як раніше повідомляв ForUm, 9 жовтня прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що у разі приєднання до Митного союзу Росія обіцяє знизити ціну на газ до 160 дол за 1 тис.куб.м.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом