Економіка

Україна залишиться у списку постачальників зерна до Єгипту

Єгипет збереже за Україною статус затвердженого постачальника зернових до тих пір, поки трейдери будуть виконувати заявлені контрактами обсяги поставок, навіть у разі обмеження експорту з України. Про це Bloomberg повідомив заступник голови Головного управління з поставок товарів Єгипту Номані Номані.

«Якщо експорт зернових буде обмежений, трейдери повинні забезпечити Єгипет зерном іншої країни Чорноморського узбережжя і покрити всі додаткові витрати», - зазначив Номані, якого цитує Укрінформ.

Як раніше повідомляв ForUm, Єгипет, який є найбільшим світовим імпортером пшениці, викреслить Україну зі списку постачальників зерна на наступний рік, оскільки Київ оголосив про плановане припинення експорту з 1 грудня. Нібито країни, які закуповують зерно в Україні, вкрай незадоволені рішенням щодо призупинення поставок, хоча трейдери не висловили здивування, зазначивши, що ринок давно вже чекав від України подібного оголошення.