Прокуратура Маріуполя порушила кримінальну справу за фактом перевищення працівниками міліції своїх службових повноважень.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, у прокуратуру Маріуполя із заявою щодо притягнення до кримінальної відповідальності працівників міліції звернувся громадянин Попов. У заяві він виклав факти застосування до нього недозволених методів ведення досудового слідства.
За результатами розгляду скарги прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.365 КК України. «Зараз проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин події», - повідомив заступник прокурора області В'ячеслав Бабаков.
