Працівники польської прикордонної служби затримали п'ятьох громадян України, які порушили правила перебування в Польщі. Про це повідомили сьогодні в прес-службі прикордонного відомства Польщі.
Троє українців були затримані під час контролю приватного автомобіля марки «Мерседес» на автостраді A4, а ще двоє у місті Свідніца.
Затримана під час дорожнього контролю сім'я мала візи на роботу в Польщі, а насправді перебувала в країні з іншою метою, що є порушенням чинного законодавства.
Прикордонники після проведення перевірки анулювали видані їм візи і зобов'язали добровільно покинути польську територію до 23 листопада, передає «УНІАН».
Двоє українців, затримані в Свідніці, працювали без необхідних заявок про працевлаштування, через що також отримали наказ добровільно залишити Польщу.
Крім того, прикордонники порушили справу проти їхнього роботодавця за те, що він не оформив належним чином всіх документів для працівників з України.
