Суспiльство

Майже весь Бориспіль залишився без опалення і гарячої води

«Київоблгаз» за перевищення ліміту відключив подачу газу на 16 з 19 котелень Борисполя. Про це повідомляє «5 канал».

Таким чином, без опалення і гарячої води залишилося майже все місто.

Міській владі в «Київоблгаз» відключення пояснили перевищенням ліміту споживання палива. Журналістам газовики відмовили в поясненнях.