Суспiльство

У Чернівцях працівник харчоблоку заразив 19 школярів гострою кишковою інфекцією

У м. Чернівці з 7 по 10 листопада гострими кишковими інфекціями захворіли 19 учнів гімназії № 1, повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

У 18-ти хворих перебіг захворювання легкого ступеня тяжкості, в одного хворого - середнього ступеня тяжкості.

«Від усіх хворих відібрано біологічний матеріал для лабораторних досліджень. За результатами бактеріологічних досліджень, у 3-х дітей виділено шигели Зонне», - йдеться у повідомленні.

З метою встановлення причини і обставин виникнення випадків гострих кишкових інфекцій проводиться епідеміологічне розслідування.

Встановлено, що у період з 22 по 25 жовтня 2012 р. клінічні прояви були у працівника харчоблоку гімназії, який специфічне лікування не отримував, а також не інформував керівництво навчального закладу про захворювання.

За виявлені при епідеміологічному розслідуванні порушення завідувач виробництвом гімназії №1 м. Чернівці притягнутий до адміністративної відповідальності.

Функціонування харчоблоку гімназії №1 призупинено постановою головного державного санітарного лікаря м. Чернівці 09.11.2012 № 60.

В осередку проведені заключні дезінфекційні заходи.

Всього у закладі навчаються 1050 школярів.