Дніпровська екологічна прокуратура пред'явила 8 позовів щодо незаконної передачі у власність земель водного фонду.
Як повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури, згідно з розпорядженням Бориспільської райдержадміністрації, у власність громадян були надані земельні ділянки, які є землями прибережних захисних смуг Дніпра та його акваторії, загальною площею 16 га вартістю 9 млн грн.
Прокуратура вимагає визнання незаконними розпорядження райдержадміністрації та скасування виданих на їхній підставі державних актів на право власності на земельні ділянки.
