В Україні у 2012 році грибами отруїлися 232 особи, в тому числі 23 дітей, 23 постраждалих померли, серед них 3 дітей.
Такі дані станом на 9 листопада наводяться на сайті Державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Зазначені показники нижче торішніх. Так, за аналогічний період 2011 року всього отруїлися 299 осіб, з них 51 дитина, загинули всього 27, з них 3 дітей.
Державною санепідслужбою реєструється і аналізується кожен випадок отруєння грибами серед населення України, наголошується у повідомленні.
