Сезон полювання на диких тварин відкрився 3 листопада у Луганській області. Всі ліцензії на полювання видані користувачам мисливських угідь, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.
Полювання без ліцензії є порушенням правил полювання та тягне за собою кримінальну відповідальність.
«За два місяці мисливцям дозволено вполювати: 10 оленів, 139 кабанів та 40 козуль. На сьогоднішній день на території Луганської області налічується 3186 козуль, 1254 кабанів, 105 плямистих оленів і 29 лосів», - уточнили у прес-службі.
Завершиться сезон 29 грудня.
