Суспiльство

На Луганщині почався сезон полювання

Сезон полювання на диких тварин відкрився 3 листопада у Луганській області. Всі ліцензії на полювання видані користувачам мисливських угідь, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

Полювання без ліцензії є порушенням правил полювання та тягне за собою кримінальну відповідальність.

«За два місяці мисливцям дозволено вполювати: 10 оленів, 139 кабанів та 40 козуль. На сьогоднішній день на території Луганської області налічується 3186 козуль, 1254 кабанів, 105 плямистих оленів і 29 лосів», - уточнили у прес-службі.

Завершиться сезон 29 грудня.