Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Сербія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів», повідомляє прес-служба Глави держави.
Угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Сербія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів підписано 10 листопада 2011 року в м. Києві.
Відповідно до статті 1 Угоди, її положення поширюються на проїзд порожніх автотранспортних засобів, автомобільні перевезення пасажирів і вантажів автобусами і вантажівками, які зареєстровані в одній з договірних держав, між територіями держав, транзитом через їх території, і в/з третіх держав, а також сприяють загальному розвитку торговельних і економічних відносин між Україною та Республікою Сербія в цілому.
Статтею 18 документа передбачено, що Угода набирає чинності через тридцять днів після отримання останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.
