Прокуратура Печерського району Києва спільно з працівниками столичного управління СБУ затримала керівника одного з дочірніх підприємств холдингової компанії «Київміськбуд» під час отримання хабара в розмірі 16 тис. доларів США.
Як повідомили ForUm'у у Відділі по зв'язках із засобами масової інформації прокуратури міста Києва, чиновник будівельної компанії вимагав і отримав від громадянина неправомірну винагороду за укладення з ним договору купівлі-продажу квартири.
Зараз триває огляд місця події і проводяться першочергові слідчі дії. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.
