Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують завдання у складі національних миротворчих контингентів у Косово, Ліберії та Конго, взяли участь у голосуванні на виборах до Верховної Ради України.

Як повідомляє Департамент преси та зв'язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України, у Косово військовослужбовці національного контингенту багатонаціональної бойової групи «East», українські офіцери штабу сил КФОР, а також громадяни України, які працюють у Місії ООН та інших міжнародних організаціях, обирали народних депутатів на закордонній виборчій дільниці №900114, яка, згідно з вимогами Закону України «Про вибори народних депутатів України», була обладнана у розташуванні національного контингенту.

 

Першими мали можливість проголосувати військовослужбовці, які у цей день заступали в наряд для цілодобового несення служби.

За словами голови дільничної виборчої комісії, майора Олександра Жолудя, загальна чисельність виборців на дільниці склала 137 чоловік.

Військовослужбовці 18-го окремого вертолітного загону ЗС України і миротворчий персонал Місії ООН у Демократичній Республіці Конго голосували на виборчих дільницях №900111 та №900112 закордонних виборчих округів, які були створені у базовому таборі загону в місті Гома, на території провінції Північне Ківу, та у місті Бунія провінції Ітурі.

За словами начальника штабу, першого заступник командира 18 - го окремого загону, підполковника Сергій Шаповалова, всього у виборах народних депутатів взяли участь 169 осіб.

У Ліберії закордонна виборча дільниця №900113 була обладнана у базовому таборі недалеко від міжнародного аеропорту «Робертсфілд», поблизу столиці країни міста Монровія. Тут в голосуванні взяли участь військовослужбовці 56-го окремого вертолітного загону, а також громадяни України, які працюють в штабі Місії ООН у Ліберії. Всього - 291 чоловік.

Нагадаємо, 28 жовтня в Україні відбулися вибори до Верховної Ради. Згідно з попередніми даними, з 225 округів явка виборців на виборах до Верховної Ради за станом на 20:00 неділі склала 57,99%.

За даними екзит-полів, у парламент проходять п'ять партій.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

513