Суспiльство

У Тернополі без світла залишилися кілька виборчих дільниць

У Тернополі через аварійне відключення підстанції знеструмлено кілька виборчих дільниць.

Як повідомили у довідковій службі міської ради, аварійне відключення сталося на підстанції 110/10 кВ, яка забезпечує електрикою Східний масив. У результаті частина масиву опинилася без електропостачання, у тому числі й кілька дільниць.

Електрики на дільницях немає вже близько години. Через це неможливо подивитися і веб-трансляцію з цих дільниць, передає «УНІАН».

Як запевнили у міській раді о 19:30, енергопостачання повинні відновити найближчим часом.

Оскільки телефон аварійної служби електромереж постійно зайнятий, причина аварійного відключення підстанції поки не відома.