Станом на 16:00 МВС України зафіксувало 134 порушення на виборах у Верховну Раду України. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході марафону «Вибори-2012» заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

За його словами, правоохоронці готувалися до складних ситуацій під час виборів, але ситуація у цілому спокійна.

«Із загальної кількості порушень відзначено 11 випадків хуліганства, але більше 40 випадків – це порушення правил агітації. Тоді як ніяких «каруселей», ніяких автобусів з підставними людьми не зафіксовано. Хоча вся подібна інформація нами перевіряється», - запевнив Ратушняк.

Нагадаємо, у день парламентських виборів в Україні, станом на 16:00, до органів внутрішніх справ України надійшло 73 повідомлення, прямо або опосередковано пов'язаних з виборчим процесом.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

302