У Києві, у 217-му окрузі, на виборчі дільниці 43 і 38, під виглядом піци для харчування членів виборчих дільниць доставили зайві бюлетені.
Про це «УНІАН» повідомив координатор Громадського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк.
За його словами, бюлетені були у п'яти коробках, порушення було зафіксоване, кількість «позаштатних» бюлетенів з'ясовується.
