У Кременчуці Полтавської області міліція затримала двох чоловіків за спробу винести бюлетені для голосування з виборчої дільниці. Про це повідомляє прес-служба Управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.
На місце події була направлена слідчо- оперативна група райвідділу.
До прибуття групи працівники міліції, які безпосередньо охороняли прилеглу територію біля виборчої дільниці, на прохання членів дільничної виборчої комісії завадили винести чоловікам бюлетені.
Правопорушниками є місцеві жителі, виборці цієї ж дільниці віком 31 і 35 років. Зараз проводиться перевірка, у ході якої будуть встановлені всі обставини події, і винні будуть притягнуті до юридичної відповідальності.
