Виборець середніх років з'їв свої бюлетені на одній з дільниць у виборчому окрузі №134, повідомляє прес-служба Комітету виборців України в Одеській області.
За даними спостерігачів КВУ, чоловік років 50-ти вийшов з кабінки для голосування, передає «Інтерфакс-Україна».
Підійшовши до урни, замість того, щоб кинути туди бюлетень, розстелив на урні поліетиленовий пакет з символікою одного з кандидатів, що балотуються в цьому окрузі, і, розклавши на ньому свої бюлетені, почав їх їсти.
