Суспiльство

На Полтавщині годину був знеструмлений райцентр і не працювали веб-камери

У Полтавській області протягом години був знеструмлений райцентр Нові Санжари і не працювали веб-камери на виборчих дільницях.

Про це повідомили у прес-службі штабу обласної організації Об'єднаної опозиції «Батьківщина», передає «УНІАН».

За даними прес-служби, через аварію на підстанції світло зникло о 8.30 і бригади
«Полтаваобленерго» відновили енергозабезпечення райцентру о 9.30.

Жителі, які прийшли в цей час на дільниці, голосували у напівтемряві. Через аварію не працювали веб-камери, які встановили на дільницях.