У Полтавській області протягом години був знеструмлений райцентр Нові Санжари і не працювали веб-камери на виборчих дільницях.
Про це повідомили у прес-службі штабу обласної організації Об'єднаної опозиції «Батьківщина», передає «УНІАН».
За даними прес-служби, через аварію на підстанції світло зникло о 8.30 і бригади
«Полтаваобленерго» відновили енергозабезпечення райцентру о 9.30.
Жителі, які прийшли в цей час на дільниці, голосували у напівтемряві. Через аварію не працювали веб-камери, які встановили на дільницях.
