Суспiльство

МОЗ завершив постачання реанімобілей у пілотні регіони

Міністерство охорони здоров'я України завершило постачання в пілотні регіони автомобілів швидкої медичної допомоги.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, реанімобілі типу С (на базі FORD TRANSIT), закуплених за бюджетною програмою «Розвиток служби екстреної медичної допомоги», були доставлені у Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку області та Київ.

У четвер у Вінниці відбулося вручення 6 реанімобілей. Київ отримав 21 авто, Донецьк - 17 і Дніпропетровськ - 26.

«Всі реанімобілі вже доставлені в обласні станції швидкої допомоги, що суттєво поліпшить якість, доступність і своєчасність надання екстреної медичної допомоги жителям регіонів», - зазначили у МОЗ.