Суспiльство

Міліція перевіряє факт побиття «беркутівцями» фанів «Металіста»

Міліція проводить службову перевірку факту побиття співробітниками спецпідрозділу «Беркут» вболівальників футбольного клубу «Металіст» (Харків) після матчу проти київського «Динамо» у суботу.

Згідно з повідомленням відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України у Києві, перевірка призначена після поширення у понеділок деякими інтернет-виданнями з посиланням на користувача сайту YouTube Петра Петрова інформації про інцидент.

«20 жовтня після матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Металіст» (Харків) стався інцидент між фанами «Металіста» і міліцією». При цьому додається відео, на якому «беркутівці» відлупцювали ногами фанів «Металіста», - зазначає ВЗГ.

За результатами перевірки буде прийнято відповідне рішення, наголошується у повідомленні.