Суспiльство

Колишній охоронець супермаркету вирішив помститися керівництву за звільнення

Порушено кримінальну справу відносно колишнього охоронця супермаркету, який пограбував колишнє місце роботи.

Як повідомили ForUm'у у Відділі по зв'язках з громадськістю Головного Управління МВС України в м. Києві, чоловік звільнився за власним бажанням після сварки з керівництвом.
«Приїхавши вночі до Києва (проживав у Київській області), чоловік з'явився на колишню роботу, привітався з колишніми колегами і пройшов у підсобне приміщення, де знаходився сейф з грошима. Знайшовши ключі, він відкрив сейф і забрав 78 тисяч гривень. Потім спокійно пішов», - йдеться у повідомленні.
Вранці, недорахувавшись виручки за минулу добу, співробітники супермаркету викликали міліцію.

Через дві години правоохоронці Голосіївського райуправління затримали злочинця у нього вдома.

Кримінальну справу порушено за ст. 185, ч 3. Чоловікові загрожує до 6-ти років позбавлення волі.