Суспiльство

Прокуратура зайнялася отруєнням школярів дурманом

Прокуратура Київської області організувала проведення перевірки інформації, оприлюдненої деякими засобами масової інформації про отруєння підлітків плодами дурману. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Як повідомляв Відділ по зв'язках із громадськістю Головного управління УМВС України в Київській області, в Броварському районі троє учнів (12-16 років) отруїлися насінням дурману звичайного.

Наразі життю дітей нічого не загрожує.

Під час перевірки будуть з'ясовані обставини отруєння дітей і причини, що призвели до цього.