Суспiльство

По новому мосту у Запоріжжі відкриють автомобільний рух

До кінця року буде відкрито автомобільний рух по новому мосту у Запоріжжі.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на Запоріжжі, повідомили в прес-службі КМУ.

«Міст у Запоріжжі будується з 2000 року, і наприкінці цього року по ньому буде відкрито автомобільний рух. А у наступному році ми його повністю запустимо», - зазначив Микола Азаров.

Азаров підкреслив, що будівництво мостів є складним завданням, оскільки необхідно постійно знаходити фінансування для цієї мети.