Суспiльство

МЗС рекомендує українцям не їздити до Пакистану

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Пакистану через загрозу терористичних актів.

«МЗС рекомендує громадянам України утриматися на даному етапі від поїздок до Пакистану у зв'язку із загостренням ситуації з безпекою у цій країні і зростанням загрози скоєння терористичних актів», - сказано у повідомленні МЗС.

Українцям, які вже знаходяться у Пакистані, МЗС рекомендує утримуватися від відвідування місць масового скупчення людей і популярних серед іноземців об'єктів, а також утриматися від використання громадського транспорту, насамперед у містах Ісламабад, Равалпінді, Лахор і Пешавар, повідомляють «Українські новини».

Нагадаємо, у квітні МЗС вже зверталося до українців з аналогічним проханням.