Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає важливим зниження адміністративного тиску на бізнес. Про це він сказав на зустрічі з представниками місцевої влади у Кривому Розі.

«Ми повинні припинити практику наїздів на бізнес», - підкреслив Азаров.

За словами прем'єра, необхідно вжити заходів для того, щоб забезпечити сприятливі умови для розвитку бізнесу, передають «Українські новини».

«Будь-який сигнал наїзду на бізнес, повірте, розглядається», - запевнив Азаров.

Прем'єр підкреслив, що необхідно також розробляти проекти на місцевому рівні для залучення інвестицій.

Як повідомляв ForUm, у серпні Янукович зажадав від правоохоронних і контролюючих органів припинити тиск на бізнес.

«Вимагаю повністю припинити будь-який тиск на бізнес, самим рішучим способом викорінити «наїзди» на підприємців, корупціонерів від правоохоронних і контролюючих органів. Слід безжально очистити від них державну владу. З іншого боку, закріпити зрозумілі та стабільні правила гри, створити чіткі гарантії прав власності. Почати свій бізнес і вести його в Україні має бути простіше, ніж у будь-якій іншій країні світу», - підкреслив Президент.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

630