Суспiльство

В українському молоці стане менше рослинних жирів

Кабінет Міністрів України планує знизити норми вмісту рослинних жирів в українському молоці та молокопродуктах. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Наше завдання – гармонізувати стандарти з країнами ЄС та СНД. Перший крок зроблено: ми розробили стандарти і передали їх у Держстандарт на узгодження. Другий крок теж зроблений: на засіданні Кабміну ми розглянули законопроект про молоко і молочну продукцію, у відповідності з яким від переробників будуть вимагати оприлюднення інформації на упаковці продукту про те, виготовлений він із незбираного молока чи з додаванням рослинних жирів. Розмір шрифту цих даних повинен бути не менше 80% від найменування товару», - пояснив він.

Крім того, за словами Присяжнюка, законопроектом знижуються норми використання рослинних жирів у молоці з 75% до 50%.