Міністерство культури до кінця поточного року має намір ввести електронні квитки на відвідування Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр культури Михайло Кулиняк.
«Ми зараз плануємо вводити електронний квиток, який зніме більшу частину напруженості, оскільки не буде готівкових розрахунків за квиток», - сказав Кулиняк, повідомляє «УНІАН».
Він сподівається, що система електронних квитків почне працювати до кінця року, і в даний час вона проходить апробацію.
Кулиняк також зазначив, що ціна вхідного квитка у Лавру не зміниться – 3 грн.
Нагадаємо, з 8 серпня 2012 року вартість вхідного квитка на територію Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника знижена з 50 до 3 гривень.
