В Одеській області у пункті пропуску «Кучурган-авто» українсько-молдовського кордону прикордонники спільно з правоохоронцями затримали 53-річного громадянина Республіки Молдова, який намагався вивезти за кордон трьох жінок з метою подальшого їхнього продажу і використання у сфері надання інтимних послуг.

Як повідомили у Секторі зв'язків з громадськістю Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, спробу вивезення з України трьох громадянок віком 23-30 років встановлено ​​ 5 жовтня спільною перевіркою прикордонників і міліції «мікроавтобуса Renoult молдавської реєстрації, яким керував іноземець», передає «УНІАН».

Перевірка проводилася, оскільки у результаті оперативно-розшукових заходів, здійснених оперативно-розшуковим Відділом Одеського прикордонного загону та Управлінням карного розшуку облУВС, було відомо, що власник цього мікроавтобуса здійснює торгівлю жінками, яких вивозить до країн Євросоюзу.

Стосовно затриманого іноземця органами МВС порушено кримінальну справу за ознаками ст.149 (торгівля людьми) КК України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

339