Суспiльство

На кордоні з Молдовою відкриваються два нових пункти пропуску

3-го жовтня 2012 Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про відкриття пунктів пропуску через державний кордон». Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Згідно з цим нормативно-правовим актом, відкриваються два пункти пропуску через державний кордон з Республікою Молдова для міжнародного залізничного вантажно-пасажирського сполучення з постійним і цілодобовим режимом функціонування - «Слобідка» і «Фрікацей».