Суспiльство

Херсонський аеродром відновить свою роботу до кінця року

Херсонська обласна держадміністрація планує відновити роботу летовища у місті до кінця 2012 р.

Про це сьогодні, по закінченню засідання XVIII сесії обласної ради VI скликання, заявив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«На сьогодні, згідно з експертизою робочої групи з Кабінету міністрів України, КП «Аеропорт Херсон» має статус аеродрому. Але поки ми шукаємо інвестора і будемо вкладати гроші в розвиток цього стратегічно важливого для Херсонщини об'єкту», - підкреслив Костяк.

Також голова облдержадміністрації додав, що обласна влада докладатиме всіх зусиль для відновлення роботи летовища до кінця 2012 р.