В історичному центрі Чернігова, на Валу, відкрито пам'ятник Ігорю Ольговичу, князю Чернігівському та Київському.
Як повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА, «відтепер на території колишнього княжого Дитинця території стародавнього і величного Спасо-Преображенського собору, де знайшов вічний спокій князь Ігор, височітиме пам'ятник державному мужу, який своїми благими справами заслужив світлу пам'ять нащадків».
