Міжконфесійний діалог в Україні буде розвиватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час відкриття Міжнародного саміту з проблем захисту прав національних меншин «Досвід України для світу», повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

Янукович зазначив, що досвід співіснування у діалозі різних віросповідань проводився в Україні впродовж століть, в останній час цьому значною мірою сприяла робота Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.

«Переконаний, що цей діалог буде лише поглиблюватися, і як Президент України я буду цьому максимально сприяти», - сказав Янукович.

Глава держави також високо оцінив ідею проведення сьогоднішнього міжнародного форуму як майданчика для обговорення сучасної проблематики міжнаціональних і міжконфесійних відносин у світі.

«Надзвичайно важливо, що всі ми разом ведемо конструктивний діалог. Переконаний, що разом ми зможемо зберегти мир і злагоду», - сказав Президент.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

272