До кінця року в Україні прокладуть тисячу кілометрів лісових доріг.
Про це заявив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець, передає кореспондент ForUm’y.
«У цьому році побудовано вже 650 км лісових доріг. До кінця цього року ця цифра збільшиться до 1 тисячі км», - сказав глава Держагентства.
Продовжити будівництво планується і в наступному році.
«Будівництво лісових доріг не може не продовжуватися. Нам необхідно прокласти ще 300 тис. км, якщо ми хочемо наблизитися до рівня Європи. Тому у наступному році ми плануємо прокласти приблизно 1,5 тис. км лісових доріг», - підсумував чиновник.
Зазначимо, що сьогодні була відкрита лісова дорога на території Олевського лісгоспу Житомирської області.
