Суспiльство

В Україні з'явиться центр моніторингу профілактики хвороб

В Україні буде створено національний центр моніторингу профілактики хвороб.

Про це сьогодні в Івано-Франківську на брифінгу повідомила віце-прем'єр-міністр України, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

Вона уточнила, що має на увазі створення профілактичного центру моніторингу інфекційних і неінфекційних хвороб, передає «УНІАН».

«Ми будемо створювати національний центр моніторингу, а підрозділи діятимуть у вигляді маленьких центрів з профілактичної роботи та прийняття наших даних з моніторингу в регіонах. А головний центр, який проводитиме політику моніторингу, даватиме поради і центральним органам виконавчої влади, і лікувальним закладам на місцях, він буде створений у Києві», - сказала міністр.