Суспiльство

Близнюк: Труби, як і люди, теж хворіють

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк визнає, що нинішній опалювальний сезон не обійдеться без поривів тепломереж. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2012/13 років.

«56% тепломереж у державі – за межами терміну амортизації. Коли вода почне наповнювати системи, робочі дадуть тиск, не всі труби витримають. Як ми хворіємо, так і труби бувають хворими», - сказав міністр.

Разом з тим він підкреслив, що Міністерство вживає необхідних заходів, щоб уникнути подібної ситуації.