Проведення в Україні чесних і демократичних виборів у Верховну Раду дасть новий імпульс розвитку наших відносин з США і країнами Європейського Союзу. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з журналістами у Нью-Йорку, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«Закінчаться вибори - почнуться нові, відновлені відносини з багатьма країнами ЄС і з Сполученими Штатами Америки», - сказав Президент.

Сьогодні, зазначив він, Україна проходить черговий тест на зрілість - значить, парламентські вибори мають відбутися на рівні, не гірше попередніх. «Влада більше, ніж хто-небудь, зацікавлена, щоб ці вибори були оцінені як чесні, прозорі і демократичні», - сказав він.

Коментуючи резолюцію Сенату США по Україні, Янукович зазначив, що до неї, як до будь-якої оцінки, треба ставитися серйозно. «Заангажована, незаангажована, була вона прийнята за процедурою, чи не за процедурою - не нам давати оцінку американському Сенату. Йому оцінку дають американці», - сказав він.

Глава держави нагадав, що оцінки щодо України з боку Державного департаменту США та Білого дому відрізняються від резолюції Сенату.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1347 грн.
478