Офіційної версії загибелі льотчика-курсанта, що сталася 22 вересня на аеродромі в місті Чугуїв у Харківській області, поки немає. Про це заявив журналістам міністр оборони України Дмитро Саламатін після командно-штабних навчань «Перспектива-2012».

«Інтенсивно відпрацьовуються дві основні версії - помилка пілота і відмова техніки», - зазначив Саламатін, передає «УНІАН».

Відповідаючи на уточнююче запитання, в які терміни з'явиться офіційна версія, міністр підкреслив: «Комісія працює, не потрібно підганяти роботу комісії».

Нагадаємо, 22 вересня на військовому аеродромі Чугуєва унаслідок катастрофи літака Л-39 загинув курсант 3-го курсу льотного факультету Харківського університету Повітряних сил ЗСУ Микола Наконечний.

Як заявив начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Володимир Замана, розглядаються дві версії авіакатастрофи: несправність літака і помилка пілота.

За його словами, курсант-льотчик пройшов повну підготовку згідно з курсом льотної підготовки, до самостійного польоту виконав з льотчиком-інструктором 71 політ і був визначений готовим до виконання самостійного польоту.

За фактом авіакатастрофи літака Л-39 прокуратурою Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері порушено кримінальну справу за ст. 416 Кримінального кодексу України (порушення правил польотів або підготовки до них).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

277