В українській армії у 2012 р. планується скоротити 8 тис. посад в обслуговуючих частинах.

Про це в інтерв'ю газеті «Народна армія» повідомив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-майор Володимир Талалай.

«Сьогодні законом України «Про чисельність Збройних Сил України» встановлено, що на 2012 рік кількість особового складу війська має бути на рівні 184 тис., із них - 139 тис. військовослужбовці. Щоб вирішити цю проблему, ми беремо на «озброєння» перевірені методи, які вже добре зарекомендували себе і дали чудові результати.

Тому, у першу чергу, скороченню підлягатимуть частини, які обслуговують армію. Це бази зберігання боєприпасів, надлишкового майна, озброєння, техніки, управління експлуатації спеціальних об'єктів тощо. Ці та подібні їм структури вже тривалий час є тягарем для української армії, які не дають можливість їй повноцінно займатися бойовою підготовкою. Цього року у частинах забезпечення планується скоротити 8 тисяч посад», - сказав Талалай.

За словами генерал-майора, за рахунок скорочення обслуговуючих структур набуде нового імпульсу для розвитку авіація, протиповітряна оборона, високомобільні десантні війська.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2299 грн.
316