У Ялті прем'єри країн Співдружності незалежних держав (СНД) розглянуть питання про участь Узбекистану у Договорі про Зону вільної торгівлі у рамках Співдружності. Як повідомили у прес-службі Виконавчого комітету СНД, 28 вересня у Ялті відбудеться чергове засідання Ради глав урядів СНД. До порядку денного внесено більше двадцяти питань, що зачіпають різні аспекти інтеграційної взаємодії у рамках Співдружності.

Зокрема, передбачається розглянути Комплекс заходів на 2012 - 2014 роки щодо реалізації Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав СНД на період до 2020 року. Предметом обговорення стане також Стратегія співробітництва держав СНД у побудові та розвитку інформаційного суспільства та План дій щодо її реалізації на період до 2015 року, передає «УНІАН».

«Передбачається розглянути питання про участь Республіки Узбекистан у Договорі про Зону вільної торгівлі», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що буде також обговорено стан конкуренції на ринку послуг продажу продовольчих товарів у роздрібних торгових мережах в країнах Співдружності. Главам урядів буде представлена ​​ інформація про хід робіт щодо створення у Москві на базі Всеросійського виставкового центру постійно діючих виставок держав Співдружності. Учасники засідання обговорять Концепцію інформаційного телеканалу «Мир 24» на базі Міждержавної телерадіокомпанії «Мир».

Членам Ради глав урядів належить ухвалити рішення про надання статусу базових організацій СНД: «Міжнародного інноваційного центру нанотехнологій СНД» - з наукової та інноваційної діяльності у сфері нанотехнологій, Фінансовому університету при Уряді Російської Федерації і Національному університету державної податкової служби України - щодо підготовки, професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у сфері податків та оподаткування.

Планується обговорити питання про створення Регіональної консультативної групи на просторі СНД у Раді фінансової стабільності, створеній країнами "двадцятки" у 2009 році для координації на міжнародному рівні роботи національних фінансових властей і міжнародних організацій у сфері регулювання і нагляду у фінансовому секторі.

Крім цього, буде розглянуто низку бюджетно-фінансових та організаційних питань діяльності Співдружності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

331