Наказом Державної служби молоді та спорту України №155-т від 24 вересня Валерій Александров звільнений з посади державного тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики. Про це повідомили у прес-службі Державної служби молоді та спорту України.

Як йдеться у повідомленні, Александров звільнений у зв'язку з невиконанням п. 2.4.11 контракту (за умовами, передбаченими за контрактом) п.8 ст.36 КЗпП України.

У той же час в прес-службі повідомляють, що головний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики Олександр Апайчев, якого Комісія з перевірки фактів правопорушень, скоєних посадовими особами штатних збірних команд України під час проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з легкої атлетики рекомендувала звільнити від займаної посади, перебуває у відпустці до 27 вересня 2012 року. Рішення щодо нього буде прийняте після ознайомлення з актом Комісії та надання пояснень, додали у прес-службі, передає «УНІАН».

Щодо начальника команди Руслана Русса Комісія перевіряє нові факти, які виявлені під час роботи. Рішення буде прийняте за результатами додаткової перевірки.

Як повідомлялося, Комісія з перевірки фактів правопорушень, викладених у зверненнях спортсменів-легкоатлетів у Держслужбу молоді та спорту у серпні цього року, виявила невідповідність поданої у звітних документах інформації і фактичної. Зокрема, по одному з епізодів, згідно з документами, був нібито проведений навчально-тренувальний збір з легкої атлетики у Кисловодську (Росія), у той же час, як підтвердили у Росії, база, звітні документи щодо якої були подані, на час проведення зборів уже була розформована. Тільки по цьому одному збору в Кисловодську не підтверджені документально витрати на загальну суму 21 тис дол. А таких псевдозборів у період з квітня 2011 року по липень 2012 року, згідно з документами, було проведено десять.

На час проведення перевірки від виконання службових обов'язків було усунено кілька працівників штатних збірних команд України, які відповідали за проведення навчально-тренувальних зборів і змагань: державний тренер Александров, головний тренер Апайчев, старші тренери Павло Бардаков та Костянтин Степанцов, начальник команди Русс.

Робота Комісії продовжена до 5 жовтня.

Разом з тим Федерація легкої атлетики назвала наклепом звинувачення у розтраті коштів на підготовку спортсменів.

ФЛАУ заявила, що ніколи не отримувала бюджетних коштів для проведення спортивних заходів і, тим більше, для підготовки збірної команди, тому не може нести відповідальність за їхнє використання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2299 грн.
283