Міністерство освіти Греції видало заборону на використання мобільних телефонів у навчальних закладах країни. Про це повідомляє сайт видання Етнос, передає РІА «Новости».

Влада ухвалила рішення заборонити телефони після того, як у поліцію потрапили відеозаписи непристойного змісту, зроблені вчителем в одній зі шкіл на півночі Греції.

Викладачів за використання мобільних телефонів у школі тепер каратимуть як за дисциплінарний проступок, а учням, крім зауваження, вилучення телефону і виклику батьків до школи, загрожує навіть виключення із навчального закладу. Мобільні телефони у школі тепер заборонено навіть діставати із портфелів. Слідкувати за цим повинні педагоги.

У директиві міносвіти говориться, що мета заборони - уникнути появи непристойних і протиправних записів за участю дітей.

Відповідно до розпорядження, вчителі повинні відключати не тільки мобільні телефони, але і будь-які інші пристрої для відео- та аудіозапису. Учням не дозволяється використовувати у школі, крім мобільних телефонів, будь-які пристрої запису зображення та звуку, у тому числі з прихованою камерою.

Нагадаємо, на минулому тижні міністерство освіти Ізраїлю заборонило використовувати бездротового доступу в Інтернет у школах. В усіх навчальних закладах будуть відключені мережі Wi-Fi, а замість них буде використовуватися тільки дротове з'єднання. Раніше з цією вимогою виступив батьківський комітет країни, стверджуючи, що електромагнітне випромінювання згубно позначається на здоров'ї дітей

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2199 грн.
395