Курсант Харківського університету Повітряних сил ім.І.Кожедуба Микола Наконечний, який 22 вересня загинув на аеродромі у Чугуєві, до останньої миті боровся за літак.

Як повідомили у харківському регіональному медіа-центрі Міноборони України, про це заявив під час обговорення подробиць трагедії в університеті ім.І.Кожедуба командувач Повітряних сил Збройних Сил України Юрій Байдак.

«Пожежі, загоряння у небі не було. Літак після зльоту виконував набір висоти з великим кутом атаки. Керівник польотів дав курсанту команду про зменшення кута атаки. Тим не менше, курсант, за даними об'єктивного контролю на реакцію ручки управління, ледве віддалив від себе ручку управління, а потім знову її взяв. Після чого літак почав звалюватися на праве крило, зіткнувся із землею, і тільки потім сталося загоряння. Загорілися паливні баки. Команда курсанту від керівника польотів: «Скатапультуйся» надійшла, але, як з'ясувалося, засобами порятунку він не скористався. Курсант до останнього боровся за літак, - сказав Байдак, коментуючи перші результати розшифровки плівок «чорної скриньки», - передає «УНІАН».

Також командувач ВСУ повідомив, що під час виконання польотів місцевому населенню ніщо не загрожувало.

«Літак упав на території аеродрому. Самі ж польоти проводилися за простих метеорологічних умов з дотриманням усіх заходів безпеки, як це передбачено курсом польотів», - зазначив Байдак.

У медіа-центрі також повідомили, що 24 вересня в університеті ім.І.Кожедуба відбулося прощання з тілом загиблого, а у вівторок, 25 вересня, на Сумщині пройде його поховання з дотриманням усіх військових почестей.

Нагадаємо, 22 вересня на військовому аеродромі Чугуєва у катастрофі літака Л-39 загинув курсант 3-го курсу льотного факультету Харківського університету Повітряних сил ЗСУ Микола Наконечний.

Як заявив начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Володимир Замана, розглядаються дві версії авіакатастрофи: несправність літака і помилка пілота.

За його словами, курсант-льотчик пройшов повну підготовку згідно з курсом льотної підготовки, до самостійного польоту виконав з льотчиком-інструктором 71 політ і був визначений готовим до виконання самостійного польоту.

За фактом авіакатастрофи літака Л-39 прокуратурою Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері порушено кримінальну справу за ст. 416 Кримінального кодексу України (порушення правил польотів або підготовки до них).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1560 грн.
1066