За станом на 1 вересня 2012 року в Україні до майбутнього опалювального сезону підготовлено з видачею паспортів готовності понад 184 тис. житлових будинків, що становить 89,4% житлового фонду країни.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За даними Мінрегіону, високі показники щодо комплексної підготовки будинків до зими зафіксовані у Дніпропетровській області (100%), низькі показники - у Луганській (77,5%) і Херсонській областях (79,8%).

Також до опалювального сезону підготовлено 92,8% котелень (22 тисячі). У Дніпропетровській і Запорізькій областях рівень готовності котелень досяг 100%. Низькі показники підготовки котелень спостерігаються у Сумській (86,5%) і Луганській (85,5%) областях.

У міністерстві зазначили, що найкращі показники з ремонту та заміни водопровідних мереж - у Дніпропетровській (100%) і Запорізькій (100%) областях. Найнижчі показники - у Луганській (80,8%) та Чернівецькій (83,1%) областях. У Дніпропетровській області роботи з ремонту та заміни каналізаційних мереж виконані у повному обсязі. Найнижчий показник з даного виду робіт у Херсонській області (75%).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213