«Трійка» міжнародних кредиторів Греції - Єврокомісія, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд - бере паузу в дискусії з владою країни в обговоренні програми оздоровлення грецької економіки.

В офіційному комюніке «трійки», поширеному в Брюсселі увечері в п'ятницю, зазначається, що місія «сподівається повернутися в Афіни приблизно через тиждень», передає «Інтерфакс-Україна».

Протягом цього періоду деякі експерти місії залишаться в Афінах для надання допомоги властям у подальшій технічній роботі, в той час як контакти з урядом будуть продовжуватися з штаб-квартир відповідних організацій.

«У місії відбулися продуктивні дискусії з владою з початку вересня, і протягом цього періоду був досягнутий хороший прогрес. Місія чекає продовження цих дискусій незабаром в Афінах з метою досягнення угоди щодо пакету економічних заходів, які забезпечать базис для успішного завершення цього обговорення», - наголошується в документі переговірників.

Як повідомлялося, у Греції проходять страйки працівників метрополітену і трамвайних парків, персоналу готелів, фармацевтів, лікарів, суддів і викладачів деяких вузів. Усі вони протестують проти скорочень зарплат, що готуються урядом, у рамках угод з міжнародними кредиторами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214