Легалізацію самобудів продовжено для об'єктів, побудованих до березня 2011 року.

Про це у середу на брифінгу повідомив глава Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Олександр Рибак, передає «УНІАН».

«Враховуючи, що амністія діяла до кінця цього року, і не всі громадяни встигнуть скористатися спрощеними процедурами, ми виступили з пропозицією про продовження терміну амністії, а також розширення тимчасових рамок для побудованих об'єктів. Тепер амністії підлягають об'єкти, побудовані до 12 березня 2011 року», - сказав він.

За його словами, під час кампанії з легалізації самобудів, об'єктів, побудованих до 2009 року, на амністію потрапили 46 тисяч сімей. Також Рибак повідомив, що протягом січня-серпня 2012 р. легально розпочато будівництво понад 68 тисяч об'єктів. 98% об'єктів будуються за декларативним принципом та 2% - це об'єкти четвертої і п'ятої категорії складності.

Нагадаємо, спрощена система реєстрації самобудів була введена кілька років тому. Головним нововведенням було значне скорочення кількості документів і довідок, які необхідно було отримувати заявникам.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2199 грн.
704